Eps 95 Pension Latest News in Odiya

Spread the love

Translated from English. If you need, pl go back and refer English Article for any clarity.

Dt.25.05.2021
TO
NAC ର ସମସ୍ତ ନେତା |
ଦକ୍ଷିଣ ଅଞ୍ଚଳ |

ସାର୍,

ଆମର NAC କେନ୍ଦ୍ରୀୟ କମିଟି, ଦେଶର ସମସ୍ତ EPS 95 ପେନସନଭୋଗୀଙ୍କ ଦ୍ 1st ାରା 1 ଜୁନ୍ 2021 ରେ ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ଏକ ଦିନର NATIONWIDE FASTING କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିଥିଲେ | ଉପବାସ ସମାପ୍ତ ହେବା ପରେ, ଅଂଶଗ୍ରହଣକାରୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଫଟୋ, ନାମ, ସ୍ଥାନ, ଏବଂ ସଂଗଠନ ସହିତ ଅବସର ନେଇଥିବା ଏବଂ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେମାନଙ୍କର PPO ନମ୍ବର ସହିତ ଏକ ଫଟୋ ଅପଲୋଡ୍ କରିବେ |

ଏଥିରେ କ doubt ଣସି ସନ୍ଦେହ ନାହିଁ ଯେ ଦେଶକୁ ବାର୍ତ୍ତା ପହଞ୍ଚାଇବାର ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ତଥା ସମସ୍ତ ରାଜନେତାଙ୍କ ସମେତ ସମସ୍ତ ନେଟିଜେନଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିବ, ଯେଉଁମାନେ ସବୁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାରତୀୟଙ୍କ ଭାଗ୍ୟର ଉପାଦାନ ନିର୍ଣ୍ଣୟ କରୁଛନ୍ତି।

ଅଧିକନ୍ତୁ, 1 ଜୁନ୍ 2021 ରେ ଗୋଟିଏ ଦିନର ଫାଷ୍ଟିଂ ନେଇ ଏହି ଅଭିଯାନରେ ନିଜକୁ (ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ) ମଧ୍ୟ ସହଯୋଗ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇଛି |

ମୁଁ ସମସ୍ତ ନେତାଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରୁଛି ଦୟାକରି ଏହି ବାର୍ତ୍ତା ଜଣକୁ ଜଣାନ୍ତୁ ଏବଂ ସମସ୍ତେ ଦେଖନ୍ତି ଯେ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ସଫଳତାର ସହିତ ସଂଗଠିତ ହୋଇଛି |

ଆପଣଙ୍କର

CS ପ୍ରସାଦାରେଡି ଆରଟିଡି ପୋ,

ମୁଖ୍ୟ ସଂଯୋଜକ,

ଦକ୍ଷିଣ ଅଞ୍ଚଳ,

NAC & ALL INDIAN EPS 95 PENSIONERS SANGHARSHAN SAMITHI |

Ph। 9440272101

ଜାତୀୟ ଆନ୍ଦୋଳନ କମିଟି: –
ପ୍ରତ୍ୟେକ EPS 95 ପେନସନଧାରୀ ଏବଂ EPF ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଦୟାଳୁ ଧ୍ୟାନ ପାଇଁ, ଦୟାକରି |
ସଂସଦର ଏହି ମ so ସୁମୀ ଅଧିବେଶନରେ ପୂର୍ବରୁ କିମ୍ବା ଆମର 4 ଟି ମୁଖ୍ୟ ଦାବିକୁ ଅନୁମୋଦନ କରିବା ପାଇଁ NAC ଦ୍ A ାରା ଏକ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଧାର୍ଯ୍ୟ କରାଯାଇଛି, କାରଣ 5000 ରୁ ଅଧିକ ଇପିଏସ୍ 95 ପେନ୍‌ସନ୍‌ଭୋଗୀ ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀ ପ୍ରତ୍ୟେକ ମାସ ଦୁନିଆ ଛାଡି ଚାଲିଯାଉଛନ୍ତି।
883 ଦିନ ଧରି ବୁଲଡାନାର ଶୃଙ୍ଖଳା ଭୋକ ଉପାସ ଚାଲିଛି।
ଏହି ବୁଦ୍ଧାନା ଆନ୍ଦୋଳନ ସମୟରେ ଆମର ଶହ ଶହ ଭାଇ ଯେଉଁମାନେ ଏହି ଆନ୍ଦୋଳନରେ ଭାଗ ନେଇଥିଲେ ସେମାନେ ଶହୀଦ ହୋଇଛନ୍ତି।
ତେଣୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ଆସିଛି ଯେତେବେଳେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଇପିଏସ୍ 95 ପେନସନଭୋଗୀ / ଇପିଏଫ୍ ସଦସ୍ୟ (କାର୍ଯ୍ୟରତ କର୍ମଚାରୀ) ଏହି ଆନ୍ଦୋଳନରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବା ଏବଂ ସହଯୋଗ କରିବା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଆବଶ୍ୟକ |
ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ, NAC ର ମୁଖ୍ୟ କମାଣ୍ଡର ଅଶୋକ ରାଉତ ଜୀଙ୍କର ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବାର୍ତ୍ତା NAC ର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଛି |
ଦୟାକରି ପୁରା ଭିଡିଓକୁ ଭଲଭାବେ ଦେଖନ୍ତୁ, ଚ୍ୟାନେଲକୁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରନ୍ତୁ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆର ମହତ୍ତ୍ izing କୁ ହୃଦୟଙ୍ଗମ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସେୟାର / ପ୍ରସାରଣ କରନ୍ତୁ କାରଣ ଆମର ଅନେକ ପେନସନଭୋଗୀଙ୍କ ପାଖରେ ଫୋନ୍ ମଧ୍ୟ ନାହିଁ |

ଆପଣଙ୍କର
ବୀରେନ୍ଦ୍ର ସିଂ
ଜାତୀୟ ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ
NAC

For watching the Latest Live speech of Sri Ashok Rout, National President, NAC, Please visit English Article.

 

Leave a Comment